پیمان

هیچیک از واجبات الهی همانند وفای به‌عهد نیست و همه مردم جهان با تمام اختلافاتی که در افکار و تمایلات خود دارند در این مورد اتفاق‌نظر دارند، تا آنجا که مشرکین زمان جاهلیت به عهد و پیمانی که با مسلمانان داشتند وفادار بودند، زیرا که آینده ناگوار پیمان‌شکنی را آزمودند، پس هرگز پیمان‌شکن مباش و در عهد خود خیانت مکن و دشمن را فریب مده، زیرا کسی جز نادان بدکار بر خدا گستاخی روا نمی‌دارد... مبادا مشکلات پیمانی که برعهده‌ات قرار گرفته و خدا آن را بر گردنت نهاده تو را به پیمان‌شکنی وادارد، زیرا شکیبایی در مشکلات پیمان‌ها امید به پیروزی را در آینده به همراه دارد و بهتر از پیمان‌شکنی است که از کیفر آن باید ترسید که در دنیا و آخرت نمی‌توان پاسخگوی پیمان‌شکنی بود. نامه به مالک/ علی(ع)

  • این روزها مثل درختان خزان زده ام، سبز نیستم و انتظار بهار را می کشم. جنس این انتظار بد فرم است، تلخ است! معلوم نیست که بعد این خزان، بهار باشد! شاید هم زمستان در راهست؟!
  • پنج شنبه و جمعه چشمانم خشک شد از بس که به تلویزیون خیره بودم و مزخرفات و فیلم های دست پخت سانسورچی های تلویزیون را می دیدم! بی شرفها موسیقی فیلم ها را هم عوض می کنند.باید دوباره بروم سراغ عمو، سراغ گروه کوهنوردی-گلگشتمان برای اینکه جمعه ها تهران نباشم...
/ 3 نظر / 13 بازدید
نسیم

سلام به ما هم سر بزنید [گل] [گل] [گل]

مهتاب

چی بگم دلت باید بهاری باشه [ناراحت] من که طوفانزده ام

ریحان

به این می گن افسردگی تابستانی. منم آخر هفته یدجوری دچارش شده بودم.