سردر گمی

دوباره باید یک فوق لیسانس دیگر اپلای کنم تا بتوانم یکسال دیگر هم در اروپا بمانم، مگر فرجی شود و بتوانم کاری پیدا کنم یا موقعیت دکتری فراهم شود.

در جستجو برای تهیه لیست رشته ها، یک فوق لیسانس پیدا کردم تحت عنوان تهیه کنندگی فیلم و مدیا. خیلی تحریک شده ام که این فوق را به عنوان رشته اول انتخاب کنم. پیشتر که فکر می کردم راهی برای ورود به عالم تصویر پیدا کنم نزدیک ترین حوزه به دانشم برنامه ریزی و مدیریت تولید فیلم بود. یک بخش از دروسی که در این فوق ارایه می شود دقیقا همین است. در توضیحش هم آمده ما مدیر پروژه تربیت می کنیم برای پروژه های تصویری.

برای دوستم می گفتم که اگر این رشته را انتخاب کنم، انتخابم دلی است! اما اگر رشته ای دیگر که امکان دکتری برایش بیشتر فراهم است و به تحصیل و سابقه کارم  هم نزدیک است را انتخاب کنم، انتخابم عقلانی خواهد بود.

یک مشکل دیگر که این رشته دارد این است که باید رفت به جنوب سوئد اما با انتخاب رشته هایی در چالمرز احتمال جابجایی از یوته بوری کم می شود.

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
مهتاب

به به چه موقعیت خوبی می دونی گاهی آدم یه هو می افته توو مسیری که همیشه دوست داشته و اصلا فکرش رو هم نمی کرده شرایطی براش فراهم بشه. فعلا اینو شروع کن تا شرایط اون یکی هم پیش بیاد [لبخند]

کیمیا

من که دلم همیشه برنده است[ناراحت]

گل یخ

یه فوق لسانس هم محض دلت بگیر. چیزی از دست نمی دی. همیشه می تونی با فوق قبلیت دکترا بگیری.