امسال عیدی نگرفتم

لحظات تحویل سال رو به تنهایی گذراندن تجربه ای بود پر از دلتنگی که دوست ندارم دوباره تکرار بشه. تحویل سال رو در بوداپست پایتخت مجارستان بودم.پشت یک میز منتظر تحویل چای و شیرینی درحالی که از موبایلم برای خواندن چند خطی قرآن استفاده می کردم، کاری که پدرم همیشه پای سفره هفت سین انجام میدهند.
از وقتی رسیدیم به بوداپست خیلی تلاش کردم تا جمعی ایرانی پیدا کنیم برای تحویل سال اما جستجوی ما در اینترنت تنها منتج شد به یافتن یک یوزپلنگ ایرانی در باغ وحش بوداپست، که حق بدین نمی شد رفت و نشست کنارش برای لحظات تحویل سال!!!
این هم فال سال 1388:
از سر کوی تو هر کو به ملالت برود                      نرود کارش و آخر به خجالت برود

/ 6 نظر / 17 بازدید
گروه اکسیر

سلام راه نو . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

مهتاب

به به احوال برادر آن سوی مرز [چشمک] سمنو و سنجد و سرکه سیب و سپند و سماق و کباب آتیشی و بش قارداش و کوچه پس کوچه های امسال تمیز و بی گرد و خاک و چهار راه چه کنم محبوب تو با شب بو و بنفشه و همت شهردار جدید و همه جا پر زرق و برق و هفت سین بزرگ تو نمایشگاه صنایع دستی بوووولوار و دلت هم بسوزه ی ویژه که هر روز به یادت به زبون آوردم و بقیه اش طلبت [چشمک] چطوری تو؟[بغل] تو دنیا رو بگرد یکم نامرد _ تنها خور!!!! چرا نمیشد؟ بالاخره اونم ایرانی بود یه حرف مشترکی با هم پیدا میکردین دیگه [نیشخند]

گل یخ

سال نو تو هم مبارک. من لحظه تحویل سال نو امسال سر کار بودم. پار سال هم همین طور. بوداپست خوش گذشت؟

لولی

[ناراحت]خب می یومدی سوئد. منم تنهای تنها بودم.

سایه

سال نو مبارک چه تنها چه با جمع برایت بهترینها رو در سال جدید آرزومندم[گل]

کیمیا

سال نوی شما هم مبارک